O Kancelarii

Adwokat Łukasz Gębala - kancelaria adwokacka Łęg tarnowski

Adwokat Łukasz Gębala

Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Gębali została założona w grudniu 2020 roku. Mimo dość młodego stażu adwokat Łukasz Gębala posiada ugruntowaną wiedzę potwierdzoną zdanym z wyróżnieniem egzaminem zawodowym. Przez ostatnie lata zdobywał on doświadczenie w jednej z najstarszych i największych Kancelarii w Tarnowie zajmując się sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego, rodzinnego oraz karnego. Kancelaria Adwokacka świadczy usługi na rzecz pomiotów indywidualnych, jak i gospodarczych.

Kompleksowa pomoc

Głównym zamierzeniem przy tworzeniu Kancelarii Adwokackiej było stworzenie oferty obejmującej kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w dziedzinach prawa, podatków oraz księgowości. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, zmierzając jednocześnie do maksymalizacji zysków Klientów. W celu zapewnienia Państwu jak najwyższego poziomu świadczonych usług kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi podmiotami z branży budowlanej (architektami, geodetami, kierownikami budów), nieruchomości, podatkowej oraz księgowej.

Adwokat Łukasz Gębala - kancelaria adwokacka Łęg tarnowski
Adwokat Łukasz Gębala - kancelaria adwokacka Łęg tarnowski

Indywidualne podejście

Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdego problemu prawnego. Podczas świadczenia pomocy prawnej nie ograniczamy się do wskazania jedynie norm prawnych regulujących dane obszary działalności Klientów, ale wspólnie z nimi szukamy najlepszych rozwiązań, korzystnych ekonomicznie i dopasowanych do potrzeb i specyfiki Klienta.